هزینه های خوابگاه دانشجویی به دانشجویان برمی گردد، راه اندازی سرای دانشجویان متأهل

به گزارش وبلاگ سوبارو، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با اعلام خبر بازگشت هزینه خوابگاه های دانشجویی گفت: با تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه هزینه های پرداختی نیمسال دوم 99-98 سراهای دانشجویی به دانشجویان برگشت داده می شود.

هزینه های خوابگاه دانشجویی به دانشجویان برمی گردد، راه اندازی سرای دانشجویان متأهل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری وبلاگ سوبارو از بندرعباس، سعید مرادپور در حاشیه جلسه شورای منطقه دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با بیان اینکه قبل از شیوع ویروس کرونا تعدادی از دانشجویان هزینه های خوابگاهی خود را به دانشگاه پرداخت کرده اند، اظهار کرد: با پیشنهاد حوزه معاونت دانشجویی و موافقت هیئت رئیسه واحد دانشگاهی بندرعباس قرار شد در اسرع وقت همه هزینه های دریافتی به حساب این دانشجویان واریز شود.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس پس از شیوع ویروس کرونا و در راستای اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با این ویروس مبنی بر متوقف کردن فعالیت های سراهای دانشجویی همه فعالیت های این سراها را تعطیل کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از راه اندازی سراهای متأهلان در این دانشگاه خبر داد و گفت: این واحد دانشگاهی در نظر دارد پس از دوران کرونا سراهایی ویژه دانشجویان متأهل در مرکز استان راه اندازی کند که این اقدام می تواند از دغدغه زوج های دانشجویی بکاهد.

4121/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "هزینه های خوابگاه دانشجویی به دانشجویان برمی گردد، راه اندازی سرای دانشجویان متأهل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه های خوابگاه دانشجویی به دانشجویان برمی گردد، راه اندازی سرای دانشجویان متأهل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید