معرفی آثاری از جشنواره فیلم کودک و نوجوان
به گزارش مهسان بلاگ، هفت فیلم سینمایی بلند در بخش ملی و 12 فیلم سینمایی و 10 فیلم پویانمایی بلند در بخش بین الملل جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان معرفی شدند.
به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، اسامی فیلم های سینمایی و پویانمایی بلند راه یافته به سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان اعلام شد و بر این اساس هیات انتخاب بخش ملی متشکل از جواد حاتمی، حسین شیخ الاسلامی، نادره ترکمانی، سهیل پیروز و حامد جعفری هفت فیلم سینمایی و پویانمایی بخش ملی را به شرح زیر برگزیدند.
سینمایی و پویانمایی بلند بخش ملی:
1-اقیانوس پشت پنجره به کارگردانی بابک نبی زاده و تهیه کنندگی سیدجلال چاوشیان
2-بیست و سه نفر به کارگردانی مهدی جعفری و تهیه کنندگی مجتبی فرآورده (سازمان هنری رسانه ای اوج)
3-بازیوو به کارگردانی امیرحسین قهرایی و تهیه کنندگی سیدغلامرضا موسوی
4-تورنادو به کارگردانی و تهیه کنندگی سیدجواد هاشمی
5-قطار آن شب به کارگردانی حمیدرضا قطبی و تهیه کنندگی بهروز رشاد (محصول کارن فیلم)
6-منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد (تهیه شده در مدرسه سینمایی عمار)
7-بنیامین (پویانمایی) به کارگردانی محسن عنایتی نوش آبادی و تهیه کنندگی مصطفی مزرعتی حسن آبادی
دبیرخانه جشنواره فیلم های بیست و سه نفر و قطار آن شب را به عنوان دو اثر سینمایی بلند و بنیامین را به عنوان فیلم پویانمایی بلند از این بخش به عنوان نمایندگان ایرانی در بخش بین الملل نیز معرفی کرده است.
همچنین هیات انتخاب بخش بین الملل سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان متشکل از جمال امید، محمد حمیدی مقدم، رائد فریدزاده، فرزاد اژدری و حامد سلیمان زاده فیلم ها و پویانمایی های سینمایی در بخش بین الملل را انتخاب کردند.
در بخش سینمایی بلند 12 اثر و پویانمایی بلند 10 فیلم برای رقابت در بخش مسابقه انتخاب شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:
سینمایی بلند بخش بین الملل
1-بیله به کارگردانی اینارا کلمن از جمهوری لتونی
2-پسر ابری به کارگردانی مایکمین چینکسپور از کشور بلژیک
3-اوتزی و معمای زمان به کارگردانی گابریل پینوتا از کشور ایتالیا
4-شاهین ها به کارگردانی براگی تورهینرکسن از کشور ایسلند
5-سوپر یوفی به کارگردانی مارتین اسمیتز از کشور هلند
6-راز تپه سبز به کارگردانی سین سرنیک از کشور کرواسی
7-جادوگر کوچک به کارگردانی مایکل شائرر از کشو آلمان و سوییس
8-چاسکیت به کارگردانی پریا رامسوبن از کشور هند
9-گنج یرماک به کارگردانی اولگ دنیسوو از کشور روسیه
10-هکر به کارگردانی پل برگ از کشور دانمارک
11-فریاد سکوت به کارگردانی ویلادمیر پوتاپوف از کشور روسیه
12-بچه های وایانگ به کارگردانی ریموند تن از کشور سنگاپور
پویانمایی بلند بین الملل
1-ماجراهای پت و مت به کارگردانی مارِک بنِس از جمهوری چک
2-داستان های باغ جادویی آنتون کرینگز به کارگردانی آنتون کرینگز و آرنود بوراناز کشورهای فرانسه ولوگزامبورگ
3-غرغرو وارد می شود به کارگردانی آندره کوتوریه از کشور مکزیک
4-گوسفند و گرگ ها 2 به کارگردانی ولادیمیر نیکولائواز کشور روسیه
5-یافتن کالارو به کارگردانی لئو لی از کشورهای چین و آمریکا
6-لوته و اژدهایان گمشده به کارگردانی هایکی ارنیتس و یانو پلدما از جمهوری لتونی و استونی
7-خرس معرکه به کارگردانی وانگ کیاز کشور آمریکا
8-دره فانوس ها به کارگردانی کلِب هایستاد از کشور کانادا
9-جیکوب، می می و سگ های سخنگو به کارگردانی ادموندز جانسونز از جمهوری لتونی
10-لوییز و لوکا-ماموریت به ماه به کارگردانی راسموس آ. سیورتسن از کشور نروژ
سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان 28 مرداد تا 4 شهریور 98 به دبیری علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری ایسناگروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت
سلو بلاگ: سلو بلاگ: محفلی برای هم اندیشی
پریها: پریها: اخبار، سرگرمی، ورزش، فال، پزشکی، سینما، هنر، گردشگری