اهواز، علوی: در واقعیت شانسی برای بقا در لیگ برتر نداریم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره شانس بقای این تیم در لیگ گفت: روی کاغذ شانس بقا داریم، اما در واقعیت نه.

اهواز، علوی: در واقعیت شانسی برای بقا در لیگ برتر نداریم

به گزارش خبرنگاران از اهواز، محمد علوی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال خوزستان برابر نساجی مازندران در هفته بیست وهفتم لیگ برتر، گفت: بازی فردا برای تیم استقلال خوزستان اهمیت زیادی دارد. برای برد به میدان می رویم. بازیکنان روحیه برد دارند و ما نیز سعی می کنیم آنها را برای برد آماده کنیم.

وی در خصوص تیم نساجی شرح داد: نساجی تیمی است که مثل خودمان می جنگد. فکر کنم فردا شاهد بازی درگیرانه باشیم و دو تیم بازی سختی دارند. آنالیز خوبی از نساجی داشته ایم و امیدوارم نتیجه خوبی هم کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: متأسفانه در دیدارهای قبلی کم تجربه بودیم و بازیکنان شور و اشتیاق نداشتند. در بازی با نفت مسجدسلیمان اما، نشان دادیم که گل می خواهیم. بازیکنان با انگیزه بودند و هر کدام اندازه 4 بازیکن دویدند.

علوی در خصوص شانس بقای استقلال خوزستان در لیگ گفت: روی کاغذ شانس بقا داریم، اما در واقعیت نه. من به عنوان مربی و دیگر اعضای کادرم کارمان را انجام می دهیم. ما به عنوان مربیان جوان در حال انتقال دانش مان هستیم. بازیکنان نیز برای کار بهتر بازی می کنند. ما و بازیکنان هر کدام هدف خودمان را داریم. نباید یادمان برود که فوتبال پاک بازی کنیم و می خواهیم نشان دهیم که اگر 6 امتیاز از ما کسر نمی شد، سقوط حق ما نبود. مدیرعامل باشگاه دنبال 6 امتیاز است تا در صورت پیروزی در دیدارهای بعدی، بتوانیم با این 6 امتیاز در لیگ بمانیم. مدیرعامل دنبال این قضیه هست و امیدوارم این 6 امتیاز برگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اهواز، علوی: در واقعیت شانسی برای بقا در لیگ برتر نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهواز، علوی: در واقعیت شانسی برای بقا در لیگ برتر نداریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید